burundu4ka (dashabur4ik) wrote,
burundu4ka
dashabur4ik

Сильні сторони жінки - в її слабкості

Чоловіки бояться сильних жінок. Як на мене, це вигадали не стільки сильні, як самотні жінки. «Вони бояться яскравих і самостійних жінок, а обирають сірих мишок, бо з ними легше. Тому ми і самотні…», - каже моя подруга – самодостатня та яскрава особистість. А чоловіки на такі закиди усміхаються і доводять свою точку зору. Мовляв, жінка, яка коня на ходу зупинить і досі цікавить сильну стать, головне, щоб та ж жінка потім не дорікала своїми досягненнями. А взагалі, фразу «Чоловіків відлякує моя успішність», сильна стать сприймає як виправдання самотності і більше ніяк.

Знайомі чоловіки, майже усі, стверджують, що немає нічого настільки віддаленого від правди, як оця поширена жінками думка. «Ми не маємо нічого проти незалежних, сильних і компетентних жінок. Що нам дійсно не подобається, так це відчувати, що ми не потрібні», - говорить мій знайомий.

Виявляється, у обох статей одна й та сама проблема, один і той самий страх перед цією фразою – бути непотрібною і бути непотрібним.

Одна знайома старшого віку досить довгий період живе сама і при кожній нагоді стверджує, що їй так чудово-пречудово – ніхто не розкидає по квартирі шкарпетки, не залишає невимитий посуд, не приходить раз на рік випивши з корпоративну, не керує, не злить… і ще багато «не» вона вигадала за роки самотності. Але насправді, не здивуюся, що кожного вечора, лягаючи спати, вона думає про те, як би чудово було пригорнутися до плеча люблячого чоловіка.

Мужчини, звичайно, можуть після цих слів розслабитися, мовляв, - ви і так нас потребуєте, і ми будемо вирішувати кого обрати – незалежну тигрицю чи сіру мишку, яка і слова не пискне наперекір. Але варто зрозуміти, що сірій мишці може і добре буде жити із сильним та статним обранцем, але якщо ви хочете бачити біля себе жінку, яка може приймати якісь рішення сама – ви повинні відповідати такій жінці.

Чоловіче самолюбство вкрай страшиться дуже розумних жінок, які постійно підкреслюють свою перевагу. Але, і дурні жінки важко переносяться чоловічим серцем. Все ж таки в даному питанні краще дотримуватися міри.

Якщо дівчина, все ж відчуває інтелектуальну перевагу перед чоловіком, варто просто дати зрозуміти, що з ним не цікаво і знайти гідного суперника для боротьби інтелектів.

Не варто вірити жодній жінці, якою б самодостатньою вона не була, якщо вона стверджує, що без чоловіка їй краще. Знаєте, як кажуть: «Людині потрібна людина», але сильній жінці потрібен сильний, люблячий, розуміючий чоловік. Якщо вона зуміла добитися всього своїми силами, її обранець повинен бути сильнішим за неї. Кожна жінка мріє (і вміє) бути слабкою. Кожна хоче бути тендітною, чекати з роботи коханого, варити йому борщ і прасувати сорочку, щоправда, не кожна у цьому зізнається. Або просто ще не зустріла «свого» чоловіка. Бо, якщо жінці не хочеться нагодувати свого чоловіка, значить, це не її чоловік.

Не можна не погодитися, що проти природи не попреш – хтось народжується сильний духом, а хтось – тільки фізично; хтось потребує все життя жити або «під каблуком», або під маминою спідницею, а хтось хоче бути тією мамою у спідниці… Скільки людей, стільки і потреб. Адже якби дійсно сильні жінки залишалися самотніми саме через свої досягнення, то чи знали б ми взагалі когось з жінок? Вони ж лише б піклувалися про чоловіків, не виходячи з їх тіней. Головне, навчитися обом статям правильно сприймати переваги і недоліки своїх половинок.
Але існує ще одна думка, яка може виправдати жіночу точку зору про зв’язок між незалежністю і самотністю. Можливо жінки стають сильними, тому що чоловіки стають слабкими? Жінки завжди боролися за рівноправ’я з чоловіками, а досягнувши його, почали страждати від недостачі любові. Навчившись досягати бажаного лише власними силами, жінки почали говорити: перевелися, мовляв, богатирі… Так і чоловіки ж розслабилися. Вони вже не бачать потреби підставляти своє плече тій, котра презирливо подивиться і зробить усе сама. Це слабкі чоловіки люблять сильних жінок. А сильні чоловіки люблять слабких жінок... І тільки справжній чоловік любить жінку такою, яка вона є.

Не секрет, що справжній чоловік не полюбить дурну, пусту жінку. Чоловікові варто зрозуміти, якщо він хоче бачити біля себе жінку із захопленнями і цілями, він повинен відповідати їй. Він повинен показати обраниці, що навіть якщо вона вміє керувати цілим колективом на роботі, то вдома може розслабитися і знати, що він – її фортеця. Справді  сильному чоловікові потрібна поруч справжня, самодостатня і розумна жінка. Якщо ж чоловік відчуває себе ніяково поряд із своєю жінкою, розуміючи, що вона в чомусь перевершуєш його, варто задуматися, чи влаштовує така ситуація обох, чи це просто штучні стосунки і втеча від самотності.
Існує величезна кількість чоловіків, які дійсно з гідністю можуть оцінювати свою жінку, яка досягає висот і в кар'єрі, і в побутовому плані. Такі чоловіки в усьому підтримують своїх супутниць по життю, намагаються створювати всі необхідні умови для ідеального спільного проживання. І саме в цих чоловіках присутня справжня сила духу, гідність і мужність, тому що в таких сім'ях майже завжди всі важливі рішення приймаються спільно. У цих сім'ях щасливі обидва: і чоловік, і дружина.

Взагалі, чоловіки не такі товстошкірі, якими вважають. Вони чудово розпізнають жіночі сигнали і часто цілком логічно їх інтерпретують. І під поняття сильна жінка часто потрапляють холодні і пихаті дами, які тільки одним поглядом, змірявши з голови до ніг, можуть знецінити чоловіка. Це негативний сигнал, який чоловік розцінить правильно - до такої жінки краще не підходити. Будь-якому чоловікові буде набагато комфортніше в суспільстві цікавої і доброзичливої дівчини, ніж у суспільстві Снігової королеви, яку турбує тільки те, хто ж серед присутніх відповідає її рівню. Байдужий зверхній погляд швидше відштовхне, ніж викличе істинно чоловіче бажання «пополювати». Але найнеймовірніше в цій ситуації - це те, що коїться всередині у такої «сніжинки» - а це бажання бути завойованою кимось, хто розумніший, сильніший, нахабніший, ніж всі інші, і перш за все - вона сама. Але мало хто з чоловіків буде прориватися «крізь терни - до зірок».

Існує міф, що чоловіки хочуть, щоб сильні, незалежні жінки знижували вимоги або звикали жити на самоті. «Ніщо не дратує сильніше, ніж відмова сильної, незалежної, надзвичайно прискіпливої ​​жінки визнати, у чому криється, можливо, основна причина її самотності. А саме - в тому, що вона надмірно звузила коло людей, з якими готова зустрічатися. Вона залишила за його кордоном безліч прекрасних чоловіків і безцільно переслідує тих, хто недоступний», - кажуть чоловіки.  Але при цьому, жоден з них не сказав, що готовий досягати  тієї планки, яку висуває кохана жінка. Представники обох статей здатні малювати в уяві образи тих, кого б хотіли бачити біля себе, але досить рідко буває таке, що вони зустрічають ці ідеали насправді. У кожного свій вибір і кожен сам визначає межі власного щастя. Але від перекладання відповідальності на жінку вона стає жінкою, про яку не піклуються. Жінка завжди хоче, щоб про неї дбали. Вона хоче відчувати на собі прояви цієї турботи.

А чоловіки визначають для себе причини, по яким не підійдуть до самостійних жінок, бо бояться, що їх не сприймуть, не зрозуміють, і взагалі – «цілішим будеш»… Але, хто не ризикує, той… - обирайте свій варіант.

"Егоїст" №6 (15) 2013
Tags: робота, роздуми
Subscribe

 • Нерівний шлюб

  Якось мама мені сказала, що ідеальна різниця у віці між чоловіком і дружиною – чотири роки. Вчителька в школі постійно нагадувала, коли у…

 • Молодець, слухняний хлопчик!

  Коли у сім’ї народжується хлопчик, батьки мріють виховати з нього справжнього чоловіка. І тато, і мама хочуть це у рівній силі, але вбачають…

 • Чоловічі вчинки - великі й малі

  С еред жінок існує така приказка: «Якщо вам не хочеться нагодувати вашого чоловіка, значить, це не ваш чоловік». Гадаю, що чоловіча…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments