burundu4ka (dashabur4ik) wrote,
burundu4ka
dashabur4ik

Чоловічі вчинки - великі й малі

Серед жінок існує така приказка: «Якщо вам не хочеться нагодувати вашого чоловіка, значить, це не ваш чоловік». Гадаю, що чоловіча сторона цієї приказки звучатиме так: «Якщо вам не хочеться довести любов до жінки діями, значить, це не ваша жінка».
Коли я зі своєю подругою, яка мешкає у Луцьку, обговорювала місце майбутнього святкування Нового року, вона повідомила, що її хлопець категорично не хоче їхати до Львова. Кілька разів ми підіймали з нею цю тему, але усе було безрезультатно – він не хотів кудись їхати і все. Але одного вечора я отримала від подруги повідомлення: «Уявляєш, він просто погодився!». Її хлопець зрозумів на скільки для його коханої важливо поїхати святкувати Новий рік до Львова, що без зайвих вмовлянь вирішив погодитися. Моя подруга вважає, що це справжній чоловічий вчинок. А я здумалася над чоловічими діями, які говорять більше за слова.
Перебравши кілька вчинків, які не потребують роз’яснень чи пояснень, я зрозуміла, що, напевно, золотим правилом чоловічої поведінки є те, що при бажанні знайдеться і час, і можливість. Як говориться в одному фільмі: «Чоловік не дзвонить не через те, що забув або зайнятий, а через те, що не хоче». Так, це прикро визнавати жінкам, особисто я дуже довгий період просто відмовлялася розуміти значення цього вислову. Жінки ж такі, що знайдуть власне, до того ж, логічне, пояснення будь-чому, аби не бачити очевидного. А в чоловіків усе просто – не хочу і не дзвоню. Отже, замість вигадувати якісь неперевершені слова, просто подзвоніть або прийдіть, і це матиме більше значення, це змусить вашу обраницю усміхатися протягом дня.
З цього випливає ще один, вагоміший за слова, вчинок. Чоловік, якому не байдуже, захоче зробити свою дівчину щасливою. Він приділятиме увагу, робитиме компліменти, спробує зробити усе, чого бажає його обраниця. А тут вже треба дивитися на ситуацію – комусь з дівчат треба мільйон троянд, іншій – щоб коханий просто був поряд ввечері після робочого дня.
А ввечері можливо захочеться поговорити… І тут мені згадалися слова знайомого, про розмови між чоловіком і жінкою. Я йому якось зізналася, що відчуваю бар’єр у спілкуванні з протилежною статтю через те, що боюся здатися необізнаною у якомусь питанні. А знайомий мені пояснив: «Якщо хлопець зацікавлений у спілкуванні з тобою і зрештою йому цікаво, не бійся зізнатися, що чогось не знаєш, він розповість і розтлумачить. А якщо йому і так з тобою не цікаво, то довгих бесід не вийде». Жінкам напевно варто не надто буквально сприймати ці слова, щоб не сприйняти кожного вихованого хлопця потенціальним кавалером, але щось у цьому є. Вміння вислухати, порадити і підтримати розмову, на мою думку, це важливий крок, який  здатен зробити чоловік, щоб довести жінці свої наміри і почуття. І, до речі, слухаючи жінку, чоловік не завжди погоджуватиметься, але те, що він її слухатиме – це вже важлива справа.
Дуже яскравим чоловічим вчинком буде прояв бажання проводити з жінкою, яка подобається, більше часу. Навіть якщо вам байдуже уся її компанії і усі її друзі, але ви поводитиметесь з ними гарно і ввічливо, це не залишиться без уваги. Привернути увагу жінки чоловік може своєю поведінкою. Чемне ставлення до неї і її оточення, без різких негативних висловлювань, навіть на адресу її пришелепкуватих подруг, додасть вам плюсів до карми та в голові вашої симпатії. До речі, гарно поводитися варто не лише у компанії її друзів, а навіть тоді, коли ви удвох. Навіть не думайте висловлювати своє справжнє ставлення до її подруг.
В жінок і чоловіків сприйняття певних ситуації відбувається кардинально інакше. Це, звичайно, не секрет, і не винайдення велосипеду, а нагадування зайвий раз, що потрібно відповідати за свої слова і вчинки. Справді чоловічим вчинком вважається уміння дотримуватися слова. Якщо ви цього не вмієте, це, звичайно, не говорить про те, що ви не чоловік, а просто цю ваду потрібно визнати і намагатися уникати обіцянок. Краще невпевнено скажіть і впевнено зробіть, ніж навпаки. Така риса цінується напевно і у суто чоловічому світі, а не лише серед жінок.
Ще кілька вчинків, які говорять більше за слова, проявляться вже міцніших стосунках. Наприклад, залишити своїй жінці смаколики, або подивитися «сопливий» фільм разом з нею, або сходити з нею в магазин – це, можливо, не надто приємні для чоловіка речі, але заради коханої ви ж не лише на таке здатні?!
Мені одна знайома говорила, що коли вона захопилася випіканням кексів, якось поскаржилася своєму чоловіку, що духовка вже погано пропікає. І одного разу, прийшовши додому, помітила нову плиту, з новою духовкою. Чоловік навіть не уявляв яку приємність він зробив. А вона доставила галочку в умовному списку його чоловічих вчинків. Так само можна сказати на допомогу чоловіка у хатніх справах. Люблячий не скаже «не чоловіча це робота», а мовчки допоможе помити посуд, сходити за продуктами, витерти пил.
І найголовніший вчинок чоловіка щодо жінки – це бажання бути з нею, прожити з нею життя, створити сім’ю. Головне, не розслабитися після того, як жінка опиниться у ваших сітях. Не переставайте доводити жінці, що вона для вас бажана і потрібна. І не спирайте усе на вислів, що жінка любить вухами. Ми ще любимо серцем, очима і руками.
Даря Бура
Tags: робота, роздуми
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments